Наталія Окша

Заступниця директора Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю, завідуюча відділом Секретаріату Кабінету Міністрів України, викладачка Вищої школи публічного управління; тренерка, фасилітаторка

Магістр державного управління

Національна академія державного управління при Президентові України, 2008 р.

Державний службовець

з 20-річним досвідом роботи у сфері взаємодії з громадськістю та відкритого урядування. 

Активна учасниця

Бере активну участь у забезпеченні реалізації в Україні міжнародної Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” (Україна тричі відзначалася відзнаками Open Government Awards за досягнення у відкритості врядування).

Брала участь у проведенні Радою Європи дослідження “Громадська участь у прийнятті рішень в країнах Східного Партнерства”.

Викладачка

Викладає у Вищій школі публічного управління.

Наталія Окша - заступниця директора Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю, завідуюча відділом Секретаріату Кабінету Міністрів України, викладачка Вищої школи публічного управління; тренерка, фасилітаторка.

Брала активну участь у розробленні законодавства з питань взаємодії органів виконавчої влади з громадськістю  та створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства (постанови Кабінету Міністрів про консультації з громадськістю, громадську експертизу; законопроект “Про публічні консультації”; Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2026 роки та ін.). Впроваджує механізми участі громадськості в роботі Секретаріату Кабінету Міністрів та органів виконавчої влади. Працює над реалізацією в Україні міжнародної Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. Є авторкою та тренеркою навчальних курсів з питань взаємодії органів виконавчої влади з громадськістю (“Публічні консультації”, “Взаємодія органів виконавчої влади з громадськістю” та ін.).

Викладає у Вищій школі публічного управління.

Курси на платформі за участі лектора