Наталія Мудрак

тренерка, фасилітаторка діалогів

Магістр

Київський політехнічний інститут;

бакалавр, Житомирський державний технологічний університет

Медіатор

 ІМІП, 2017; 

ООГМ, 2018;

УЦМ, 2020 та ін.

Великий досвід:

  • проведення діалогів: з 2017 р. для громад, в тому числі діалогів, які проводились Координатором проектів ОБСЄ в Україні на Сході України, а також діалогів для потреб реформ, діалогів між місцевою владою та громадою, зокрема для співробітників МОЗ та Державної служби якості освіти (ДСЯО),
  • дослідження для виявлення проблемних аспектів у роботі міського комунального транспортного підприємства, в роботі соціальних служб, їх ранжування та визначення можливих заходів для поліпшення культури надання послуг.
  • проведення тренінгів з ефективної комунікації та застосування діалогових інструментів, зокрема для співробітників Секретаріату КМУ, офісу реформ КМУ, Міністерства цифрової трансформації України, СБУ, КП “Київпастранс”, Державної служби якості освіти, Фонду розвитку Маріуполя та ін.

2020-2021 рр. член команди незалежних фасилітаторів

циклу позапарламентських публічних консультацій щодо змін до Конституції України в частині децентралізації, що організовано за спільною ініціативою Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регі­онального розвитку та містобудування, Офісу Президента України, Міністерства роз­витку громад та територій України.Має досвід ведення діалогових заходів з 2017 р., у тому числі публічних діалогів на підтримку процесу реформ в Україні, як фасилітатор була залучена в процес публічних консультацій, пов’язаних з реформою децентралізації. Член оргкомітету Студентських змагань з ефективного вирішення спорів (2020 р., за підтримки Координатора проєктів ОБСЄ в Україні). Проводила тренінги з ефективної комунікації та застосування діалогових інструментів для співробітників СКМУ, офісу реформ КМУ, Міністерства цифрової трансформації України, державних виконавців, СБУ, КП “Київпастранс”, Державної служби якості освіти, Фонду розвитку Маріуполя та ін.

Курси на платформі за участі лектора