Тетяна Андрійчук
Заступниця завідуючого відділом Департаменту інформацію та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМУ; кандидатка політичних наук; старша викладачка Києво-Могилянської школи врядування ім. Андрія Мелешевича, викладачка Вищої школи публічного управління; тренерка, фасилітаторка.
Магістр державного управління
Національна академія державного управління при Президентові України, 2008 р.
Кандидатка політичних наук
2015 р.
Активна учасниця
Бере активну участь у забезпеченні участі України в міжнародній Ініціативі “Партнерство “Відкритий Уряд” (Україна тричі відзначалася відзнаками Open Government Awards за досягнення у відкритості врядування).
Викладачка
Викладає у Києво-Могилянській академії врядування ім. Андрія Мелешевича, а також Вищій школі публічного управління.
Запроваджена практика рефлексивних обговорень – Читацьких клубів – в межах навчальних курсів Києво-Могилянської академії врядування ім. Андрія Мелешевича отримала відзнаку на конкурсі НАДС “Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців"
Тетяна Андрійчук – заступниця завідуючого відділом Департаменту інформації та взаємодії з громадськістю Секретаріату КМУ.
Брала активну участь у розробленні законодавства з питань впровадження публічних консультацій та створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства (постанови Кабінету Міністрів про консультації з громадськістю, громадську експертизу; законопроект “Про публічні консультації”; Національна стратегія сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2021 – 2026 роки та ін.). Спільно з колегами забезпечує участь України в міжнародній Ініціативі “Партнерство “Відкритий Уряд”.
Як фасилітаторка та тренерка сприяє впровадженню неформалізованих форматів публічних обговорень (“світове кафе”, “майстерня майбутнього”, “пошук скарбів” та ін.) у практику Секретаріату КМУ та органів виконавчої влади.
Кандидатка політичних наук, авторка понад 40 публікацій у наукових виданнях, розділів у наукових монографіях. Досліджує питання розвитку громадянського суспільства, деліберативної демократії, механізмів й інструментів громадської участі.
Викладає у Києво-Могилянській школі врядування ім. Андрія Мелешевича та Вищій школі публічного управління.