Умови використання

Дата набрання чинності: 13.01.2023

Прочитайте уважно Умови користування («Умови»), перш ніж використовувати платформу Skovoroda («Платформа»).

Ваш доступ до Платформи та її використання залежить від прийняття та дотримання цих Умов. Ці Умови поширюються на всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які бажають отримати доступ до Платформи чи використовувати її.

Платформа

Skovoroda — це платформа, де користувачі з різним професійним досвідом можуть отримати доступ до онлайн-курсів та навчальних матеріалів на різноманітні тематики для самоосвіти.

Користувачі Платформи

Наша Платформа буде корисна для кількох типів користувачів.

Викладачі, експерти, знавці, спеціалісти, організації (разом «Автори курсів») можуть використовувати Платформу, аби розміщувати онлайн-курси.

Люди, які бажають отримати доступ до онлайн-курсів («Слухачі курсів»), з допомогою Платформи можуть відшукати потрібні навчальні чи інформаційні матеріали, які пропонує Платформа.

Кожен користувач може в одній ситуації бути Автором курсу, а в іншій — Слухачем.

Послуги

Постачальники курсів мають можливість подати запит на розміщення онлайн-курсу на Платформі.

Щоб подати такий запит, вам необхідно виконати такі кроки:

Крок 1. Напишіть на skovoroda@ukma.edu.ua з інформацією про ваш курс: назва, тема, мета, цільова аудиторія

Крок 2. Отримайте відповідь на ваш запит з уточненнями від нашої експертної ради, яка контролює якість знання. Ви також отримаєте інформацію про умови розміщення курсу на платформі для підписання угоди.

Крок 3. Розробіть/надішліть курс, а саме відео, завдання, читанка, фінальне завдання і т.ін.  Після отримання позитивної відповіді від Експертної ради (крок 2) надайте матеріали на платформу. Але перед цим ми попросимо підписати вас угоду про нерозголошення.

Крок 4. Отримайте рецензію від експертної ради на матеріали курсу та інформацію щодо подальших кроків розміщення курсу на платформі.

.        

Для Слухачів курсів ми пропонуємо 2 види онлайн-курсів на Платформі: безоплатні та платні.

Щоб отримати доступ до безоплатних онлайн-курсів, вам необхідно:

 • обрати онлайн-курс на Платформі;
 • заповнити реєстраційну формудля доступу до обраного онлайн-курсу та трекінгу інформації щодо його проходження.

Щоб отримати доступ до платних онлайн-курсів, вам необхідно:

 • обрати онлайн-курс на Платформі;
 • заповнити реєстраційну форму для доступу до обраного онлайн-курсу та трекінгу інформації щодо його проходження;
 • оплатити його вартість відповідно до тарифу, що вказаний на нашій Платформі.

Обліковий запис

Для Слухача курсу. Щоб повноцінно використовувати функціональні можливості Платформи, зокрема мати інформацію про обрані онлайн курси та переглядати матеріали онлайн курсів, ви, як Слухач курсу, повинні зареєструвати обліковий запис на Платформі та отримати доступ до особистого кабінету.

Вартість та оплата онлайн курсів

Онлайн курс постачальника може бути розміщений на Платформі після укладення Договору про надання послуг.

Для доступу до платного курсу Слухач курсу повинен оплатити його вартість відповідно до тарифу, що вказаний на нашій Платформі. Тарифи не охоплюють будь-які додаткові збори за послуги, пов’язані з обробкою онлайн-платежів.

Слухач курсу повинен мати принаймні один дійсний спосіб оплати. Ми не збираємо та не зберігаємо дані платіжної картки слухача курсу. Цю інформацію збирають безпосередньо сторонні платіжні процесори, послуги яких ми використовуємо. Вони оброблятимуть ваші персональні дані відповідно до своєї політики конфіденційності та умов використання, з якими ви можете ознайомитись на сайті відповідного сервісу.

Якщо будь-який збір не сплачено своєчасно або ми не можемо обробити вашу транзакцію за допомогою наданого способу оплати, ми залишаємо за собою право закрити або призупинити доступ до облікового запису та онлайн-курсу.

Зверніть увагу, ми не зможемо відшкодовувати вартість онлайн-курсу, якщо з певних причин ви припините користуватися Платформою.

Доступ до онлайн курсів

Доступ до онлайн-курсів ми надаємо через відкриту систему управління навчанням Moodle. Використання системи Moodle здійснюється згідно з Moodle Privacy Notice.

Тривалість кожного онлайн-курсу визначається окремо. Після завершення онлайн-курсу ви отримаєте сертифікат про проходження курсу. Умови для отримання сертифіката зазначені в описі кожного онлайн-курсу окремо.

Доступ до онлайн-курсу гарантовано зберігається у вас протягом 12 місяців з моменту реєстрації.

Зобов’язання слухачів

Під час користування Платформою, слухачі не можуть:

 • змінювати, перекладати або створювати похідні твори від Платформи або іншого програмного забезпечення, використовувати Платформу або програмне забезпечення, або їх частини для створення продукту, що конкуруватиме з Платформою;
 • поширювати логін, пароль або будь-які інші дані вашого облікового запису третім особам, надавати доступи до онлайн-курсів через ваш персональний обліковий запис на Платформі або в системі Moodle;
 • копіювати та поширювати матеріали онлайн-курсів;
 • намагатися отримати або сприяти третім особам в отриманні несанкціонованого доступу до Платформи, її даних, які належать власникам або адміністраторам Платформи.

Під час користування Платформою, слухачі зобов’язані дотримуватись правил академічної доброчесності.

Інформування

Створюючи обліковий, запис ви погоджуєтесь отримувати розсилки, маркетингові або рекламні матеріали та іншу інформацію.

Ви можете відмовитися від отримання будь-якого або всіх цих повідомлень, скориставшись посиланням для скасування підписки або інструкціями, які ви отримаєте електронним листом.

Авторські права

Ми поважаємо права інтелектуальної власності інших осіб. Ми несемо відповідальність за вміст Платформи та реагуємо на скарги щодо порушення авторських прав або інших прав інтелектуальної власності («Порушення») будь-якої фізичної чи юридичної особи.

Платформа не несе відповідальність за вміст онлайн-курсів та будь-яку іншу інформацію чи матеріали, які містить онлайн-курс.

Якщо ви вважаєте, що авторські права були порушені, ви або ваш уповноважений представник можете надіслати скаргу на електронну пошту skovoroda@ukma.edu.ua. В темі листа зазначте «Порушення авторських прав», а в тексті — детальний опис можливого правопорушення. Якщо подана скарга була необґрунтована або було виявлено інше зловживання правом, ви повинні відшкодувати завдані за це збитки.

Інтелектуальна власність

Платформа, її функції, алгоритми, оригінальний вміст (крім того, який надають користувачі), зокрема зображення, сценарії, тексти («Об’єкти інтелектуальної власності»), є виключною власністю власника Платформи та його ліцензіарів.

Ви не маєте права змінювати, копіювати, відтворювати чи в інший спосіб незаконно використовувати Об’єкти інтелектуальної власності.

Посилання на інші вебсайти

Наша Платформа може містити посилання на інші вебсайти. Ми заохочуємо вас ознайомлюватися з умовами користування кожного вебсайту, на який ви переходите.

Вікно оплати за онлайн курс Платформи, його вміст, що ви побачите під час переказу коштів, належить платіжній системі, яку ми використовуємо для оплати послуг.

Ми не відповідаємо за вміст та умови користування сторонніх вебсайтів чи сервісів.

Припинення користування Платформою

Ви можете в будь-який час видалити свій обліковий запис. Для цього вам потрібно написати відповідне звернення на skovoroda@ukma.edu.ua

Ми можемо негайно припинити або призупинити ваш доступ до Платформи, якщо ви порушуєте ці Умови, використовуєте Платформу незаконно або у спосіб, що створює загрозу для безпеки інших користувачів або роботи Платформи.

Після скасування доступу до Платформи деякі положення Умов продовжують діяти, зокрема положення про відшкодування збитків та обмеження відповідальності.

Обмеження відповідальності

Ми робимо все можливе, щоб наша Платформа відповідала вашим очікуванням, однак ні ми, ні наші представники, ліцензіари та ліцензіати не відповідаємо перед вами або іншими особами за втрати або збитки, яких ви зазнали внаслідок:

 • використання або неможливості доступу до Платформи;
 • дій третіх осіб на нашій Платформі;
 • використання матеріалів, які ви отримали на Платформі.

Платформа слугує для розміщення освітніх онлайн-курсів, однак ми не можемо відповідати за коректність та правильність інформації, яку містять такі курси. Всі матеріали, які пропонує Платформа слід оцінювати критично та сприймати як додаткове джерело знань, яким можна скористатись для вирішення певного запиту.

Зверніть увагу, ви використовуєте Платформу на свій ризик. Ми не можемо гарантувати, що Платформа працюватиме безперебійно та буде доступною в будь-який конкретний час або в будь-якому місці.

Право

Ці Умови потрібно тлумачити відповідно до законів України. Наше невиконання Умов не означає відмову від них. Визнання судом недійсними окремих положень цих Умов не зумовлює недійсність інших.

Зміни

Ми залишаємо за собою право оновлювати Умови. Ми зробимо все можливе, щоб завчасно повідомити вас про зміни.

Зміни до Умов стають чинними після того, як ми розмістимо їх на цій сторінці.

Зв’яжіться з нами

Ми стараємось надавати вам всю необхідну інформацію, аби вам було зручно користуватися Платформою. Якщо у вас виникли питання щодо цих Умов або роботи Платформи, пишіть нам за адресою: skovoroda@ukma.edu.ua